


Szombaton délután gyerekzsivajtól volt hangos a Művelődési Ház...ami nem baj, hisz idén először volt gyereknap rendezve a helyi "kultúrban". Délután egy órától rengeteg verseny és szórakozás várta a gyerkőcöket, akik miután megkapták sorszámukat, belevethették magukat a játék élvezetébe. A szülők és hozzátartozók a SZÜLŐMEGŐRZŐBEN foglalhattak helyet. Az alábbi játékok és versenyek voltak terítéken: Kérdezz-felelek; képeslap-memory; kirakós; párkereső; dzsuvás-szkander; ugrókötélverseny, lufifújó verseny, futóverseny, görkoriverseny; bicikliverseny, kismotorverseny, szörpivóverseny, karaoke és arcfestés is. Lehetett rajzolni, színezni, gyurmázni, krétarajzot csinálni.

A legaktívabb gyermeknek járó díjat ketten vehették át az 56 gyermek közül:
-Losonczy Marcsi
-Horváth Loretta
Mindketten összesen 36-szor vettek részt különböző játékainkban.
Ezen kívül a rengeteg felajánlott játék került kisorsolásra. Volt evés, ivás, nevetés... úgyhogy azt hiszem, mindenki nagyon jól érezte magát.