
A Délzalai Víz- és Csatornamű Zrt. értesíti a lakosságot, hogy 2007. November 26-tól 2007. November 30-ig településünkön a társaság dolgozói hálózatmosást és fertőtlenítést végeznek este 22 órától másnap 02 óra közötti időszakban.
A hálózatmosás következtében a víz elszíneződése várható, mely közegészségügyi szempontból az emberi szervezetre nem káros.