Gyereknap a Művelődési Házban!
Beküldő: Anonymous (nem ellenőrzött) |
2009. 07. 08., sze – 12:50

Sikeresen lezajlott 2009. június 28-án a gyermeknap. A mintegy 50 gyermek felhőtlenül élvezhette a számukra kialakított és levezényelt játékokat. A programot 13 órakor bohócműsor nyitotta, ezután volt arcfestés és lufihajtogatás is. Az alábbi játékokban vehettek részt a gyerekek:
* Bicikli-, futó-, kismotorverseny * Ugrókötélverseny * Hullahoppkarikaverseny * Célbadobás * Lufifújó-verseny * Képeslap- memory * Párkereső * Kirakó * Kérdezz-felelek! * Színezés, festés, rajzolás * Dzsuvás-szkander * SzörpivóversenyA gyerekek szendvicset és üdítőt kaptak a délután folyamán. Ezen kívül lelkes és aktív szülőknek köszönhetően gofri sütésre is sor került, ami nagy sikert aratott (nem csak a gyerekek körében).
Idén két legaktívabb gyereknek járó díjat adtunk át: * Horváth Loretta (53 alkalommal vett részt különböző játékokban) és * Szekrény József (30 alkalommal vett részt különböző játékokban). A tombolán a főnyereményeket az alábbi „játékosok” nyerték: * Csokitorta: Szekeres Zsóka * Boxzsák boxkesztyűvel: Rontó Alexandra Köszönetünket fejezzük ki a játékvezetőknek és a szülőknek, akik nélkül a programok nem lehettek volna ilyen zökkenőmentesek: * Horváth Istvánné * Rátkai Józsefné * Szekrény Józsefné * Szekrény Zoltánné * Vass Lászlóné Játékvezetők: * Futó Virág * Gulyás Evelin * Kovács Mária * Kovács Tünde * Molnár Bianka * Rátkai Balázs Hangosítók: * Szántó Dénes
Zalakomár, Balatonmagyaród, Ormándpuszta Körzeti Megbízottjainak tájékoztatója:
Fogadóóra időpontja: 2009. 07. 20., 8-9 óráig.
A fogadóóra helyszíne: Körzeti Megbízotti Iroda
Zalakomár Árpád u. 44. szám alatt (régi fogorvosi rendelő)

Idén immáron harmadik alkalommal tart a Művelődési Ház gyermeknapot, melyre minden gyerkőcöt szeretettel várunk június 28-án (vasárnap) 12:30-tól. Rengeteg verseny, játék, móka és kacagás várja a kikapcsolódást és önfeledt szórakozást kereső ovisokat és sulisokat.
Amit kínálunk:
